Jumalateenistus toimub igal pühapäeval kell 11-12:30 Mooste palvelas. Kavas on lühisõnavõtud koguduse liikmetelt, muusika ja jutlus. Oodatud on kõik huvilised, usulisest kuuluvusest olenemata. Tere tulemast!

Oleme mõelnud oma jumalateenistuse ülesehituses otsivale hingele, kel on küsimusi: “Mis on elu mõte? Miks on maailmas nii palju kurjust? Kas keegi üldse hoolib minust? Mis saab pärast surma?” Meil ei ole kõiki vastuseid, aga me tunneme Teda kellel on kõik, mida vajame. Ka vastused eksistentsiaalsetele küsimustele. Tule ja koge seda! Meie jumalateenistused on avalikud ja avatud kõigile.

VAIMULIKUD TALITUSED

Me vestleme ja palvetame kõigi inimestega, kes soovivad hingehoidu, eestpalvet haiguses või mures. Hingehoiuks ja eestpalveks on valmis iga usklik inimene, kes on Sulle usaldusväärne. Jumala jaoks ei ole olemas ebaolulisi või “tüütuid” siiraid palveid (Lk 11:5-13). Nagu hea isa kuulab hea meelega oma last, ei jäta meie taevane Isa ühtki palvet kuulmata. “Õige inimese mõjuvõimas eestpalve saadab palju korda” tõotab Piibel (Jk 5:16b). Võid saata oma eestpalvesoovi kogudusele.

Me ristime inimesi isikliku usutunnistuse alusel. See eeldab täisealiseks olemist või/ ja suutlikkust teha teadlik usuotsus evangeeliumi vastuvõtmiseks, olles seejuures oma vanema(te)ga võimalikult heas läbisaamises.

Me laulatame eeldusel, et noorpaar usub Jumalasse ja soovib Teda tunda ning elada püha kristlikku abielu.

Me matame lahkunuid Jumala Sõna ja palvega, sõltumata nende usulistest tõekspidamistest.

***

Meil on raamatulaenutus, kust saavad kohalikud laenutada pere- ja suheteteemalist kirjandust. Loe rohkem SIIT.

Me edendame elu Põlvamaal, aidates jõudumööda kaasa sündmuste korraldamises, kultuurielus ja sotsiaaltöös. Näiteks 2023 suvel osalesime Põlva valla kodukohvikute päeval. Jõulu eel korraldame advendikontserdi. Koostöö tegemiseks palun võta meiega ühendust