Tere tulemast, põlvamaalane!

Soovime, et Sinu suhete kvaliteet kasvaks. Selleks oleme kokku pannud pere- ja abieluteemalise eestikeelse raamatukogu. Raamatutega saad tutvuda siin lehel, pealkirjale klikkides näed lühitutvustust. Raamatuid saad laenutada pärast jumalateenistust palvelas või muul ajal kokkuleppel pastoriga. Raamatu saad tagastada endale sobival ajal palvela esiküljel asuvasse pakipostkasti 24/7.

NOORTELE

RAAMATUD ABIELUST
Abieluteemalisi raamatuid tasub lugeda enne suhtesse astumist, et läbi mõeldakuhu suhtega tüürida, kuidas teha tööd enda karakteriga suhte heaolu nimel. Abiks on need ka juba suhtes olles või suhtekriisis.

LAPSEVANEMATELE

Lisaks saad meie raamatukogus lugeda ajakirja Teekäija, mille koostamisse meie koguduse liikmed aktiivselt panustavad. Loe Teekäija veebilugusid SIIT.